O metodě RUŠ

RUŠ je zkratka pro Rychlá a Účinná změna Skutečnosti

Metoda RUŠ je metodou vědomé a logické práce s lidským podvědomím. Pomocí této metody se zcela zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátk

é doby, navíc s trvalým efektem.

Tím, že přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle a úplně – je jedinečná. Jak říkám já, na základě osobních dlouholetých zkušeností, je to precizně vybroušený diamant mezi různými terapiemi a technikami, kterými si lidé řeší své problémy.

 • Je rychlá, přehledná, jasná, velmi logická
 • Působí do hloubky
 • Přináší okamžité výsledky
 • Je šetrná

Metoda RUŠ vyřeší jakékoliv problémy psychické (emoční), fyzické (tělesné), mentální (myšlenkové).

Vychází z poznání, že pokud MNĚ něco na někom nebo na něčem VADÍ, je to ve skutečnosti MŮJ problém.


Negativní pocity máte VY.
Trvale změnit, vyřešit je tedy můžete zase jen VY.
Nikdo jiný to za Vás neudělá a ani udělat nemůže!

Proto je zapotřebí najít příčinu a odstranit ji. A věřte, je mnohem jednodušší vyřešit si to u sebe, než se pokoušet měnit své okolí 🙂

Protože však lidé mají různé předpoklady a jsou různě vnímaví ke svým pocitům, vznikl postupně ucelený systém, aby metoda mohla pomoci všem typům lidí.

Více naleznete na  www.metodarus.cz

1

Průběh terapie Metodou RUŠ

Po krátkém seznámení si popovídáme o tom, co Vás nejvíce zatěžuje.

Dále terapie probíhá tak, že Vás intenzivně a jasně pomocí přesných otázek vedu k nalezení příčiny problému, kterou ihned zpracujeme a zbavíme ji negativního emočního náboje. Výsledkem je úplné a trvalé vyřešení problému, který Vás doposud zatěžoval.

Při řešení vztahů zjišťujeme negativní myšlenky spojené s danou osobou ( partnerem, rodiči, dětmi, sourozenci, kolegy, nadřízeným, sám sebou … ), tyto myšlenky pak zbavíme nepříjemných pocitů, takže Vás už neovlivňují a výsledkem je změna úhlu pohledu na řešenou osobu a v praxi i změna vzájemného vztahu k lepšímu.

Úspěšnost celého procesu je dále zajištěna několika stupni průběžných kontrol vyčištění negativních programů. Již v průběhu zpracovávání prvních zatěžujících programů ihned cítíte jak odchází nepříjemné pocity s nimi spojené.

Efekt je okamžitý.

Pro lepší vybavování událostí z Vašeho života máte v průběhu terapie zavřené oči, nicméně po celou dobu však přesně víte, co se s Vámi děje.

Jedině Vy přesně víte, jaké máte myšlenky a s nimi spojené pocity, jak vnímáte život. Je naprosto

zásadní, abyste k sobě byli během terapie upřímní. Samozřejmostí je moje naprostá diskrétnost spojená s etickým kodexem terapeuta.


Co si přiznáte a řeknete v průběhu terapie nahlas, může být navždy vymazáno,
a už to nebudete muset nikdy žít.
Co nezmíníte, bude Vás trápit dál.

Já, jako Váš empatický průvodce tímto osvobozujícím procesem, Vás nikterak nesoudím, nehodnotím, nevnucuji Vám své myšlenky. Naopak jsem zde proto, abych Vás povzbudila říci otevřeně úplně vše, co Vás trápí, abyste to nepříjemné mohli natrvalo  zpracovat a nadále již žili šťastný život. Při terapii se můžete cítit úplně v bezpečí a uvolnit i to nejhlubší, co Vás trápí.

Vzhledem k intenzitě a velké důkladnosti trvá terapie 3-4 hodiny. Cena terapie je 3000 Kč.

Někdy je potřeba, v důsledku závažnosti a množství problémů, více sezení pro vyřešení všech oblastí života, které Vás zatěžují. Z každé terapie však odcházíte s příjemným pocitem a úlevou v oblasti života, na které jsme pracovali.

Pro koho je terapie Metodou RUŠ

Metoda je určena všem, kteří vědí, že mají problém/y a jsou rozhodnutí je vyřešit. To rozhodnutí VYřešit své problémy jednou pro vždy, je naprosto zásadní pro úspěšnost Vašeho čištění. Nemusíte věřit, že to funguje ( to rychle zjistíte při prvním sezení ), i přesto Metoda RUŠ funguje, pokud máte jasný a silný ZÁMĚR k vyřešení problému.

2

Metoda RUŠ vyřeší

Metoda RUŠ vyřeší jakékoliv problémy: psychické (emoční), fyzické (tělesné), mentální (myšlenkové).
Během terapie dochází k uvědomění, poznání, pochopení souvislostí, a k odpuštění ostatním i sobě samému.

Klienti vyřeší krizi ve vztahu, finanční problémy, jakékoli starosti, obavy, strachy, fobie, i sociální fobii, úzkosti, lítost, smutky, depresi, stres, vztek, nenávist, hněv, žárlivost, závist, prožitý šok, pocit samoty, nelásky, odloučení, marnosti, pocit vyhoření, strach ze smrti, strach z utrpení a bolesti, strach z budoucnosti, myšlenky na sebevraždu, anorexii, bulimii, alergie, bolesti hlavy i migrény, trauma z rozvodu i rozchodu – ať už k němu došlo nebo ještě ne, z potratu, úmrtí blízkého člověka i milovaného zvířátka, a jakékoliv zdravotní problémy.

Pokud máte z čehokoliv ve svém životě nepříjemné pocity / VADÍ vám to (emočně, fyzicky, psychicky), jsou to Vaše pocity a jste to VY, komu znepříjemňují život. A je lhostejné, jestli se Vaše nepříjemné pocity týkají Vaší osoby nebo někoho jiného.

Nepříjemné pocity jsou například:

vadí mi to, mám vztek, je mi to líto, mrzí mě to, nemohu se s tím smířit, je mi z toho smutno, žárlím, hněvám se, ale také píchá mě v zádech, bolí mě hlava, mám stažený žaludek, mám tu a tu nemoc, chorobu.

Pomáhá

 • K tomu, abyste žil/a ideálně šťastný, harmonický a naplněný život
 • K Vašemu ideálnímu seberozvoji
 • K uvědomění si souvislostí a přijetí odpovědnosti za vlastní život
 • Rozpoznat a odstranit stará přesvědčení, názory, dogmata…
 • Zbavit se strachu, úzkosti a obav, že nenaplníme očekávání společnosti, rodičů, partnera, zaměstnavatele či sebe samých
 • Ujasnit si co vlastně chcete, jaké je Vaše životní poslání
 • Získat zpět svoji sebehodnotu a milovat sám/a sebe
 • Navyšovat energii a cítit se skvěle
 • Žít úžasné harmonické vztahy
 • Poznat svou moudrost, používat intuici, s radostí tvořit
 • Užívat si život naplno

3

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva